Sušič vzduchu

Sušič vzduchu
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Úvod:

LYQH séria vysúšacíchje špeciálne navrhnutý pre organické hnojivo, ktoré je ťažké vlhkosti, ale svetlo hustoty. Ponúka dobrú tekutosť a vysoký sušiace efektívnosti.

Hnojivo vysúšacíchpresychá druh veľkokapacitných zariadení, ktorý využíva instant-dry teórie. Rýchly pohyb teplovzdušných jednotiek mokré materiály pozastavené horúcim vzduchom, s cieľom zvýšiť vplyv sušenia a odosielajúci efektívnosti. Takmer všetky non-viazanej vody sa odstráni po vzduchu vysuší. Nesmie nastať žiadne zhoršenie ošetreného materiálu a schopnosť je oveľa vyššia ako normálne sušičky. Zákazníci môžu získať vyššie zisky v krátkom čase.
Pracovný princíp vzduchu sušička:

Sušič vzduchu patrí: teplo pece, krmivo úst, rotujúci valec, filter tube, materiál dopravné rúry, aby chladiace trubice a výtlačným hrdlom. Rotačný valec kolesa sa nachádza pri vedení valček, iniciatíva hnacie koleso poháňané motorom a súkolia-dole v nízkej rýchlosti. Tam je krmivo úst medzi teplo pece a rotačný valec. Rotačný valec má hýbať lamina. Tam je ozvučnica medzi rotačný valec a filter trubice, ktorá má dieru. Filter trubice bol spojený s rotačný valec v jednom.


Model

Power(kW)

Capacity(t/h)

LYQH1000

55

0.8-1.2

LYQH2000

95

1.5-2.2

LYQH3000

125

2.0-3.2

Vyšetrovanie