Domov > O nás > Pridružené spoločnosti

Jiangsu Liangyou Agro Machinery Co, Ltd

Jiangsu Liangyou Agro Machinery Co, Ltd sa špecializuje na výrobu krmiva strojov, zložené hnojivá strojov, tráva spracovateľských strojov, bio-energetických zariadení a montáž pre kompletné inžiniera, ktorý prešiel certifikáciu ISO9001: 2000 a CE. Naše výrobky sú široko používané v rôznych oblastiach ako zrno, kŕmenie, chov, farme akvakultúry, mikrobiálne zložené hnojivá a prostredie priateľské priemyslu. Závisí na najmodernejšie technológie v našej oblasti a zrelé business administration systémy, ktoré tvoria výrobky Liangyou nielen predáva aj v tuzemsku, ale tiež boli vyvezené do krajín Európskej, africkej a MORA. Krmivo kompletné zariadenia pre hydinu, dobytok a akvakultúry sú na vrchole výrobky, ktoré sa vyvážajú do zahraničia. Naše produkty sú pod názvom česť ako andquot; Čína slávny Brandandquot; andquot; Čína Superior produkt andquot; "dôvery hoden kvality v Chinaandquot; a andquot; Kvalifikovaná spoločnosť pre kvalitu Supervisionandquot;.
Pričom andquot; Úprimnosť robí dôvery, kvality vyhrá marketandquot; ako našej obchodnej filozofie, naša Pokročilá vedieť ako, vynikajúcu kvalitu a uspokojivých služieb, sme získali dôveru našich zákazníkov. Sme tiež získali bohaté a vynikajúce praktické skúsenosti v kŕmnych kompletné inžinierske, zrno Dopravné inžinierstvo, mikrobiálne prostredie priateľské inžinierstva a Úschovňa strojárstve. Naše vedecké dizajn, vynikajúce technológie, jemného produktu, premyslené a dokonalé služby, Prajeme si ruky s našimi zákazníkmi, spoločne a spolupracovať s pozdravom, aby vytvorenie žiarivej budúcnosti.

Webová stránka:www.FDSP.CC

Jiangsu Liangyou Silo Engineering Co., Ltd

JiangsuLiangyouSiloEngineeringCo., LtdislocatedinScientificandTechnologicalIndustrialPark, Zhongguancun,Jiangsu provincie. Spoločnosť sa špecializuje na výskum, vývoj a dizajn oceľové silo inžinierstva a rôznych technológií skladovania materiálu a predaj a služby súvisiacich produktov. Jej produkty sú široko používané v oblasti poľnohospodárstva, priemyselnej oblasti a miestach, ako sú potraviny, krmivo, olej, múka, pivovarníctvo, chemikálie, stavebné materiály, prístavy a ochrany životného prostredia. Spoločnosť zhromaždila veľkú dávku profesionálny talent a vedúcich pracovníkov, ktorí boli zapojení do ocele Šilo odvetvie po mnoho rokov, a má úspešne riadili a realizovali stovky projektov oceľové silo, aby zákazníci mohli naozaj svedčiť kvality "Liangyou" oceľové Silo z výskumu, vývoja a konštrukcie oceľové Silo vykonávanie inžinierskych projektov a z profáze konzultácie na popredajný servis.

Spoločnosť je schopná poskytovať zákazníkom 30-8000-ton ocele Silo rôznych špecifikácií a podnik one-balík projekty na kľúč vrátane balených technológia design inžinierske základný dizajn, povýšenie, dopravu, upratovacie, magnetické separácie, sušenie, meranie, meranie teploty, vztekat alebo vo vode, chladiarenské, tepelné, vetrania a odprašovanie a navrhovanie, výrobu, inštaláciu, ladenie a vzdelávania odbornú podporu zariadení, ako sú systémy automatického riadenia. Medzitým, to poskytuje zákazníkom podporu zariadení, ako sú korčekové elevátory dopravné kapacity 20 až 1 000 ton za hodinu, škrabka dopravníky a pásové dopravníky.

V obchodnej filozofii "Win dôveru úprimnosť, aby úspechu podľa kvality", spoločnosť bola silnejšie kvôli jeho pokročilý vývoj filozofie, vynikajúce riadenie a vynikajúcej produkcie manažérskeho tímu. Spoločnosť sa usiluje stať model ukladanie vpravo produkt vysokej kvality, kvality, pokročilé technológie a dobré služby. Na základe ľudovej a ktorým svet čelí, poskytuje zákazníkom s domácim a zámoria pokročilé technológie.

Webová stránka:www.liangyousilo.com

JiangsuLiangyouRenewableEnergyMechanicalEngineeringCo., Ltd

JiangsuLiangyouRenewableEnergyMechanicalEngineeringCo., Ltdisestablishedonthebasisof "Renewableenergymechanicalengineering indtitute co-našiel ZheJiang university a Liangyou spoločnosť" a andquot; Obnoviteľné zdroje energie strojárstvo technologického centra spoločne nájsť ZheJiang university a Liangyou companyandquot; a to sa špecializuje na výrobu biomasa pelety strojov a biomasy hnojivo stroje, rovnako ako dizajn, výroba, montáž, predaj a servis riešenia projektov na kľúč.

ForBiomassFuelPelleting:onbasisofabsorbedadvancedtechnologyforbiomasspelletingfromabroad, weareleadingcompanytodevelopinde-
vyjednávaní kľúč zariadenia na biomasu pelety pre poľnohospodárske plodiny v China.Meanwhile môže peletovať odpadov lesného hospodárstva, taky. Môžeme prispôsobiť a návrhu projektu kľúč pre všetky druhy materiálov pre zákazníkov podľa ich rôzne žiadosti, materiály a lokality.

Pre Bio hnojivá, organické hnojivo: Sme vyčlenili na Randamp; D ekologické zložené hnojivo pre mnoho rokov a sme možno realizovať projekt kľúč s kapacitou 10 000-100 000 ton ročne. Môžu byť vyrobené pre organické hnojivá, napr hnoj KURČA, OŠÍPANÝCH, hovädzieho DOBYTKA a odpad zŕn, andamp odpadových vôd; organický odpad po stohovanie, kvasenie a granulácie. Andquot; solídne bt poctivosť, úspech vďaka kvalite andquot; koncepcia a pokročilé technológie, vynikajúcu kvalitu a najlepšie služby, sa zameriavame na rozvoj energie biomasy a biomasy hnojivo vo forme peliet technológie, aby contionuous inovácie, zmenu odpadu do poklad, podnetom pre Čínu #39; s rozvoj obnoviteľných zdrojov energie a využitie, industrializovat obnoviteľnej energie a prispieť ochrana životného prostredia.

Webová stránka:www.FDSP-Reme.com