Pás balíka stupnice

Pásové dopravníky pozostávajú z štandardných dielov, ktoré sú rozšírené a jednoduché štruktúry, ľahko sa udržiava. Naše vibračné zariadenie je adaptabilný pre stacionárne a mobilné tlakové zariadenia. Oni sú široko používané v baníctvo, metalurgický a uhoľnému priemyslu preniesť piesočnaté alebo jednorazové materiály, alebo...

Podrobnosti o produkte

Napásové dopravníkypozostávajú z štandardných dielov, ktoré sú rozšírené a jednoduché štruktúry, ľahko sa udržiava. Naše vibračné zariadenie je adaptabilný pre stacionárne a mobilné tlakové zariadenia. Oni sú široko používané v baníctvo, metalurgický a uhoľného priemyslu prenos piesočnaté alebo paušálne materiály alebo materiály balenej. Podľa rôznych prenášanie zariadenia, prenosový systém môže byť jeden nezávisle alebo multi-dopravníky, alebo kombinovaná s inými prevod zariadení. Pásový dopravník môže byť inštalované horizontálne alebo aslope potrebám rôznych prevodu riadkov.


Pásu dopravníka funkcie a výhody

Pásové dopravníky vyrábané podľa Chenwei môže byť prevádzkovaný v situácii teploty od-20 ° C až + 50 ° C. Teplota prevedený materiál tohto pásu dopravníka by mala byť nižšia ako 70° C.


Kvantitatívne balenie scale—(belt)

Pás balíka stupnice sa vzťahuje na balík materiálov Chudák mobility ako koncentrované, pelety, rozbité materiálu, kus tvarované a sypkých materiálov atď.Funkcie

1. dovážané váženia controller s dotykovou obrazovkou, váženie senzor a pneumatických komponentov sú aplikované. Stupnica je vysoko presné a stabilné.

2.auto-oprava, alarmujúce materiálne nedostatok a autodiagnostické poruchy zdroja.

3. materiál zaplatí pásom. S okruhom využitia materiálov, kvantitatívne balenie stupnica je obzvlášť vhodný pre balenie koncentrovaného materiálu, peliet, rozbité materiálu, kus tvarované a sypkých materiálov atď.

4. dvojnásobnú rýchlosť motorom v kombinácii s vrstiev materiálu kontrolným systémom zabezpečujúcim dopravné rýchlosti a presnosti.

5. Zhŕňacie zariadenie sa použije materiál vybíjanie zabrániť pás z sledovanie zadané materiálov.

6. dvier, zapečatené zaklopené tašku a vrátenie zariadenia vyhnúť rezíduí a prachu. Odprašovacie zariadenie rozhranie je vyhradené na zlepšenie stránky pracovného prostredia.

7. vypnúť sledovanie pás sa dá ľahko a trojuholníkové pásu môže byť predbežne upravené.

8. jedinečný únik dôkaz Dvojlôžková vrstvy.

9. nerez je aplikovaný na komponenty do kontaktu s materiálmi, aby dlhší pracovný život.


Parametre

Typ

Weighingrange(kg)

Weighingspeed (taška/h)

Accuracyclass

Installationheight(mm)

SDBLY-P6Singlescale

20~50

360-540

X(0.2)

3470

SDBLY-P6doublescales

20~50

600-840

X(0.2)

4020

Vyšetrovanie