Korytko

Sieťoviny máme Nemecko-typu mesh Korytko, francúzština-typ ôk Korytko a Kôš-typ ôk Korytko Korytko. Tiež sme schopní prispôsobiť rôzne druhy oka Korytko, rebrík Korytko a kábel spôsobom Korytko závisí na žiadosť zákazníkov. Otvorená štruktúra sieťoviny Korytko umožňuje...

Podrobnosti o produkte

Mesh Korytko

Máme Nemecko-typu mesh Korytko, francúzština-typ ôk Korytko a Kôš-typ ôk Korytko. Tiež sme schopní prispôsobiť rôzne druhy oka Korytko, rebrík Korytko a kábel spôsobom Korytko závisí na žiadosť zákazníkov.

Otvorená štruktúra sieťoviny Korytko umožňuje maximálnu ventiláciu a odvod tepla z kábla, rovnako ako montované vo vzduchu. Teplo nie stretnú spolu, takže môžete ušetriť spotrebu energie a optimalizovať kábel. Otvorená štruktúra môže tiež zabrániť zhromažďovať vode, prachu a nečistôt, aby sa zabránilo baktérie chovných ľahko. Je čistejší a môže znížiť riziko požiaru alebo iné ohrozeniu bezpečnosti.

Všetky špeciálne diely vrátane striedajú tri spôsoby, štyri-spôsoby, Škáry, atď, budú spracované onsite rovný podnos a nemusí byť dokončená v továrni. Dokáže ušetriť drahé prispôsobenie náklady a čas a dokončiť projekt skôr.

Pletivo Korytko je aplikovateľná v rôznych odvetviach vrátane ropných, chemických, oceľ, potravín a nápojov, bankovníctvo, doprava, office, počítačovú učebňu a iné. Čoraz viac si priazeň zákazníkov v tuzemsku a v zahraničí.

Povrchová úprava: electrogalvanizing, elektro-pozinkované, zinok-nikel, dacromet, HDG (žiarovo zinkovanie), pasivácia, elektrolytické leštenie.


Koryto rovno Korytko

Špecifikácie: Špecifikácie je možné prispôsobiť závisí od projektu.

Výrobný proces: počítačový dizajn, mechanické a tvarovaná výroby;

Žiarové zinkovanie povrchovej úpravy.


Ponúknuté:

To ponúka flexibilné zostavy, rýchla inštalácia, jednoduchá údržba, a je široko používaný v elektrické ovládanie Rozvodný kábel a drôt, ktorým sa indoor, outdoor, kábel priekopy, tunelov a ostatných inžinierstva.


Vyšetrovanie