Uhlíkovej ocele komory

Naša spoločnosť komory má 10 položiek, síce premostenie – dôkaz, stick-dôkaz, tlak – odolný, odolný voči teplote, dávkovanie, vysávač, umývanie a sub-položiek môžu byť stovky, s rôznymi možnosťami pre materiál, ako je liatie ocele, uhlíkovej ocele a nerezovej ocele. Môžeme profesionálne...

Podrobnosti o produkte

Naša spoločnosť komory má 10 položiek, síce premostenie – dôkaz, stick-dôkaz, tlak – odolný, odolný voči teplote, dávkovanie, vysávač, umývanie a sub-položiek môžu byť stovky, s rôznymi možnosťami pre materiál, ako je liatie ocele, uhlíkovej ocele a nerezovej ocele. Všetky druhy neštandardných špecifikácie s podrobné technické požiadavky výrobkov s rôzne oceľové materiály podľa rôznych priemysel, suroviny, a pracovné podmienky a proces môžeme odborne na mieru dizajnu a presná výroba.


Aplikácie:

Používa hlavne pre kŕmenie a vybíjanie pevné pelety, prášok, ultra práškovitý prášok cez air flow prenos, odprašovanie systému a iný proces vyžaduje, medzitým ju možno realizovať vietor zamknuté, air uzamknuté funkciou je zaistiť stabilný stav pozitívneho a negatívneho tlaku v airpiping, to je široko používaný v petrochemickom, obilniny a olej, potraviny, krmivá, energie, hutníctvo, baníctva, lekárne, stavebný materiál, tabak , dreva, zlievareň priemysel, textilný, sušenie a odprašovanie industries.


Vyšetrovanie