Miešač na kŕmenie dobytka / Miešač na kŕmenie kuracie mäso / Miešač na ryby

Táto séria miešačiek pre krmivo pre zvieratá sa používa predovšetkým na predmiešanie krmív, krmív pre dobytok a hydinu, krmivá pre vodné produkty, prísady a chemikálie, priemysel atď.

Podrobnosti o produkte


QQ 截图 20160718141939 副本


Zariadenie na miešanie hovädzieho dobytka / kuracie krmivo / miešačka na ryby
Táto séria miešačiek pre krmivo pre zvieratá sa používa predovšetkým na predmiešanie krmív, krmív pre dobytok a hydinu, krmivá pre vodné produkty, prísady a chemikálie, priemysel atď.
1. Mixér na kŕmenie rýb JLNE sa skladá z dvojzávitovkového a rozprašovacieho systému. Plniace tesnenie sa používa na konce hriadeľa na zlepšenie tesnosti a zabránenie úniku.
2.Miešač na kŕmenie rýb JLNE na kŕmenie zvierat je kapacita 2-20 T / h.


Miešačka na kŕmenie rýb pre hlavné funkcie krmív pre zvieratá
1.Krmivový mixér pre krmivo pre zvieratá je vhodný na miešanie práškových, granulovaných, vločkových a blokových materiálov v krmivách, potravinách, chemikáliách, hnojivách a iných priemyselných odvetviach.
2. Miešačka na kŕmenie rýb JLNE pre krmivo pre zvieratá má rýchlu rýchlosť miešania, doba miešania / cyklus medzi 30 ~ 120 sekúnd, vysoká homogenita miešania (CV ≤ 5%, 3% k dispozícii).
3.Miešač na kŕmenie rýb JLNE na kŕmenie zvierat s dvojitým lopatkovým miešadlom, ktoré má vysokú jednotnosť miešania.
4.Jlne ryby krmivo mixer pre výkrm zvierat vykladanie adoptovať plné základné typu veľké otváracie dvere s elektrickým alebo pneumatickým výkonom, takže vybíjanie je rýchle s nízkou reziduálnou rýchlosťou materiálu.
5.JLNE miešač na ryby pre krmivo pre zvieratá môže byť z uhlíkovej ocele, nehrdzavejúcej ocele a kompozitných materiálov. Všetky sú voliteľné.
6. Žiadna odchýlka pre dlhé miešanie, k dispozícii je mnoho druhov kvapalín.
7.JLNE mixér na kŕmenie rýb pre kŕmenie zvierat riadením reťaze, konštrukcia tuhosti zabezpečuje dlhodobú prevádzku bez problémov.
8.JLNE mixér na kŕmenie rýb vyrobený z uhlíkovej ocele 6mm a 8mm uhlíkovej ocele.


Podrobné obrázky

kŕmna zmes pre ryby
mixér na kŕmenie rýb pre krmivo pre zvieratá používajte na poľnohospodárske výrobky v podobe prášku, ako kukuričný / obilný / obilnický / obilnický, atď

QQ 截图 20160718133721 副本

mixér na kŕmenie rýb v línii krmív
miešač krmiva pre krmiva pre zvieratá zohráva veľmi dôležitú úlohu v celej línii kŕmnych pe peliet, po tom, čo boli všetky suroviny rozdrvené, miešač rýb bude rovnomerne miešať, aby pripravil prípravok na peletizáciu.

QQ 截图 20160922091636.png

Vyšetrovanie