Domov > Klient otázku

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

1. kde idete kúpiť kvalitné drevené pelety stroj v Číne.

V dnešnej dobe veľa zámorských dovozcovia majú zmätok stojí stovky a tisíce čínskych drevené pelety stroj dodávateľov z B2B zdrojov alebo Google. Z geografického hľadiska, najlepšie drevené pelety stroj dodávateľov koncentrátu v juhovýchodnej časti Číny, tento geografia predstavuje:

1. najvyššiu úroveň rozvoja hospodárstva v Číne, menovite najbohatšie miesto v Číne.

2. having najvyššej úrovne výroby,

3. obrovské investície vo VaV pre trvalo udržateľný rozvoj,

4. najviac talent odborníkov a pracovníkov povolanie, najlepšie náradie stroje.

Takže ísť do juhovýchodnej časti Číny nájsť kvalifikovaných pelety stroj dodávateľa.

2. ako si vybrať dodávateľa stroje kvalifikovaných pelety v juhovýchodnej časti Číny.

Tipy:

1. Ak dodávateľov hardvéru dosiahne rovnakú úroveň, najviac porovnateľné časť je softvér vrátane riadenia, úverové, kultúra, hodnoty. Test dodávateľov softvéru pred podnikania.

2. neuverí, skúste sa predišlo zaoberajúca sa obchodníkom, ktorí si nie sú oboznámení, v prípade podvodu. Ak môžete, navštívte dodávateľa.

3. dobrá spoločnosť najíma vždy najlepší obchodný manažér, dobrý obchodný manažér je plne oznamovanie, plne porozumieť, plne podporujú a vždy dať dobré riešenia kedykoľvek riešiť problémy klienta.

3、BASIC PRAVIDLÁ PRE SPRÁVNE POUŽÍVANIE ZOMRIE

Uistite sa, že sú správne nastavené valčeky: valčeka zomrieť vzdialenosť musí byť o.2mm - 0,3 mm. Bad roller nastavenie môže spôsobiť kontakt medzi valčekmi a zomrieť. To môže spôsobiť"preklopeniu"na die diera-deformácie a čiastočné Zablokovanie otvorov.

Nové die vyžaduje arunning obdobia. Začať nový die postupne, aspoň počas prvých 20-40 minút, tak sa zahriať pomaly. Ak problémy pri spustení hore, prevádzkovať zomrieť pre 20-40 minút s kombináciou otruby, olej (2%). Po dokončení výroby zastaviť len zomrieť po spustení na ovos alebo kukurice.

Pri zmene zomrie, starostlivo prekontrolovať stav die sedací povrch a upevnenia (t. j. golier, svorky alebo nosiť prsteň). Pozn.: Ak die nevyriešil správne to môže zlomiť.

Die Prítlačný potrebné kontrolovať zakaždým nový die je namontovaný na stroji, najmä pre zomrie s veľkými príruby. Skúsenosti ukazujú, že väčšina rozbité zomrie sú spôsobené opotrebované alebo chybné zverných krúžkov. Dies spustený s chybným Prítlačný môžete vytvoriť silné vibrácie, rozbité zomrie a zníženou die životnosť.