Výrobné ceny nerez Silo

FDSP je profesionálny výrobca a dodávateľ nehrdzavejúcej ocele zásobníkov pre rôzne aplikácie, vrátane mliečne výrobky/nápoj, farmaceutický, chemický a potravinársky priemysel. Pomôžeme vám rozhodnúť, aký typ výstavby nerezových silo je najviac prospešný pre váš produkt a bude stavať najlepšie...

Podrobnosti o produkte

FDSP je profesionálny výrobca a dodávateľ nehrdzavejúcej ocele zásobníkov pre rôzne aplikácie, vrátane mliečne výrobky/nápoj, farmaceutický, chemický a potravinársky priemysel. Pomôžeme vám rozhodnúť, aký typ výstavby nerezových silo je najviac prospešný pre váš produkt a bude stavať najlepšie silo úložný systém pre zaistenie bezpečnosti vášho materiálu.

Úložisko Silo, skladovanie

1. jednotné sušenie a čistenie materiálov

2. Predám silo ako systém (silo, dopravníky pre nakladanie a vykladanie, prevzdušňovacie zariadenia...)

3. úrovni hornej

4. use strešný výfukového (vlhkosť kontrolované)

5. use prevzdušňovanie doporučované

6. čistenia a sanitácie pokrývka

Čo môžeme poskytnúť?

Oceľové silo poskytujeme rôzne špecifikácie 30-15000tons zákazníkov, includingdesign úplnej processdesign, nadácie a navrhovanie zdvíhanie a dopravu, Čistenie, sušenie, separáciu izotopov, váženie, meranie teploty, ovládaním úrovne, fumigácia, chladenie, odstránenia prachu, automatizácie ovládanie riadi iných odborných zariadení výroba, inštalácia, uvedenie do prevádzky, školenia a iných jednorazových projektov na kľúč.

Zároveň poskytnúť používateľom hodinové priepustnosť 20-1000 ton ofbucket Výťah, dopravníkové reťaze, dopravníkové stroje a iné pomocné zariadenia.

Vyšetrovanie