Feed Šilo odvetvie

Moderné zviera kŕmenie mlyn zvyčajne má obrovský spracovateľskej kapacity na hromadné zrno zvlášť kukurice, sóje. To bude tvrdá práca na prevádzku takýchto sypkého materiálu v tonách ľudskou silou, teda hlbokú túžbu auto hromadne zrna pripojovací systém na kŕmenie mlyn, ktorý je skladovanie nebaleného silo systém...

Podrobnosti o produkte

Moderné zviera kŕmenie mlyn zvyčajne má obrovský spracovateľskej kapacity na hromadné zrno zvlášť kukurice, sóje. To bude tvrdá práca na prevádzku takýchto sypkého materiálu v tonách ľudskou silou, teda hlbokú túžbu auto hromadne zrna pripojovací systém na kŕmenie mlyn, ktorý je hromadne skladovacie silá systém pre kŕmenie mlyn, a tiež môže byť aplikovaný v obilný mlyn kukurica/kukurica alebo pšenica, olej mlyn a ostatné priemyselné.Naše hromadné skladovanie Bin pre živočíšne krmivá mlyn zvyčajne dodávané v komplete s kŕmenie mlyn a navrhnuté spoločne.

V kŕmenie mlyn živočíšne krmivo je často uložený v úzkych betónu silá až 20 metrov vysoký. Náplň síl vytvára veľké množstvo prachu. V spodnej časti Silo, závitovkových dopravníkov absolutórium krmivo pre hospodárske zvieratá. Vyhnúť nečinnosti so systémom dopravníkov alebo preplnenie Silo, meranie hladiny nevyžaduje.

Silo rôznej kapacity na skladovanie krmív vyrábaných FDSP: pozinkovaný rám, možnosť pneumatické nakládky, zobrazenia okna.


Viaceré typy dimenzií pre rôzne potreby.

Jednoduché kŕmenie zásuvky.

Žiadne lepenie.

Krmivo je čerstvé.

Silo s centra alebo decenter.

Rebrík s bezpečnostný plot.PartsSiloSizes

Diameter(m)

Výška(m)

Volume(m³)

4

6

75.36

5

7

137.34

6

8

226.08

7

9

346.14

8

10

502.4

WecanalsoProvideotherlargesizesaccordingtoclient'srequirements

Vyšetrovanie