Zrno priemysel Silo zrna skladovacie zásobníky

Skládka obilia, tiež s názvom bin obilia, zrna skladovacie silá, je veľké zrno skladovacích kontajnerov. Ako už názov napovedá, zrna skladovacie silá slúži na ukladanie poľnohospodárske produkty pre domáce spotrebiče alebo veľkú sýpku projekty. Skládka obilia je široko používaný na ukladanie zŕn, ako je ryža, kukurica, pšenica, sója...

Podrobnosti o produkte

Skládka obilia, tiež s názvomzrno bin, zrna skladovacie silá,je veľké zrno skladovacích kontajnerov. Ako už názov napovedá, zrna skladovacie silá slúži na ukladanie poľnohospodárske produkty pre domáce spotrebiče alebo veľkú sýpku projekty. Skládka obilia je široko používaný na ukladanie zrná ako ryže, kukurice, pšenice, sóje, jačmeň, cirok, slnečnicové semienka, palmových jadier, pohánka, proso, otruby, hrach, fazuľa, repky, príroda, semená repy, arašidové, raž semená, múka, krmivo, menšie obilniny a a iné hromadné granulovaného plodín, atď. Pred caculating oceľové silo objem hromadne obilia, potrebujeme poznať hustotu obilia, potom náš inžinier môže ponúknuť vhodné zrno úložné riešenie pre zákazníka.

Vo všeobecnosti oceľový skladovacie silá vrátane troch častí:Silo strechy, Silo tela, Silo spodnej.

V rôzne design engineer pridať iný systém, ako je ventilačný systém, precleaning systém, systém Sušička obilia úrovni monitor, dopravu systém, meranie teploty, atď. Ktoré spárovaných zariadení závisí od customerand #39; s skutočné potreby a miestneho prostredia.


Výhody nášho obilia oceľové silo:

1.Dobré vzduchotesnosť, nie je potrebné sa obávať úniku skladovanie materiálu.

2.Ovládanie teploty, DCS controlling, akýkoľvek druh senzor, indikátor úrovne môžu byť inštalované vnútri silo. To môže byť realizovaný real-time monitorovanie počítača.

3.Vynikajúca stabilita vďaka Lipp systému.

4.Oceľové silo v bezpečí zŕn dlhšie.

5.Väčšia kapacita v oveľa menšom priestore.

6.Oceľové Silo hostinách vlhkosť v prípade dažďa.

7.Ľahšie uvoľniť.


Z pôvodného miesta analýzy k rozvoju vášho plánu úložného priestoru vlastné obilia do ukončenia projektu,FDSPmôžeme dodať vám profesionálne riešenie podľa vašich potrieb a maximalizovať svoj zisk.


Stavbe skladovacie siláCertifikácia

Prešli sme už ISO9001:2008 v roku 2014, CE certifikát v roku 2013 a SGS certifikátov.

Srdečne vítame váš dopyt a navštívte!


PartsSiloSizes

Diameter(m)

Výška(m)

Volume(m³)

7

8

307.68

8

9

452.16

9

10

635.8

10

11

863.5

11

12

1140

WecanalsoProvideotherlargesizesaccordingtoclient'srequirements

Vyšetrovanie