Hmotnosť balenia meradle

Kvantitatívne balenie scale—(gravity) pack kvantitatívne pelety koncentrované krmivá, hrubé obilnín a mastnoty priemysel atď. Je vhodný pre kvantitatívne automatické balenie častíc a prášok materiálov, akými sú zrná, semená, hnojivá a iné materiály s menej vlhkosti a dobré...

Podrobnosti o produkte

Kvantitatívne balenie scale—(gravity)

Kvantitatívne pack pelety v koncentrovanej krmivo, hrubé obilnín a mazivá priemysel atď. Je vhodný pre kvantitatívne automatické balenie častíc a prášok materiálov, akými sú zrná, semená, hnojivá a iné materiály s menšou vlhkosti a dobrú tekutosť.Gravitácia balenie Popis stupnice:

Zariadenie je použitie materiálu gravitácie (free fall) formou kŕmenia, vážiace zariadenia na meranie kvantitatívne obalov. Kvantitatívne kontroly je dva-fáze kontroly, thicknessfeeding, jemné krmivo sa zmení na bunkri pod oblasťou prietok tak zmena toku tela v násypníku vážiť s cieľom dosiahnuť kvantitatívne kontrolné účely. Rozsah samostatné alebo zmiešané zrnitý materiál balenia.Funkcie

1. dovážané váženia controller s dotykovou obrazovkou, váženie senzor a pneumatických komponentov sú aplikované. Stupnica je vysoko presné a stabilné.

2. nabíjanie v gravitácii zaisťuje vysokú rýchlosť a presnosť.

3.auto-oprava, alarmujúce materiálne nedostatok a autodiagnostické poruchy zdroja.

4. dvier, zapečatené zaklopené tašku a vrátenie zariadenia vyhnúť rezíduí a prachu. Odprašovacie zariadenie rozhranie je vyhradené na zlepšenie stránky pracovného prostredia.

5. nerez je aplikovaný na komponenty do kontaktu s materiálmi, aby dlhší pracovný život.


Parametre

Typ

Weighingrange(kg)

Weighingspeed(Bag/h)

Accuracyclass

Installationheight (mm)

SDBLY-ZDSinglescale

20~50

450-540

X(0.2)

3180

SDBLY-ZSdoublescales

20~50

X(0.2)

3180

Vyšetrovanie