Hot predaj 500Tons skladovacie silá

Jiangsu Liangyou medzinárodný strojársky priemysel Co, Ltd je profesionálny výrobca zvlnenie oceľové silo a jej zodpovedajúce vybavenie. Vybavené moderné vybavenie, môže počítačový kompletné výrobnej linky valivých a dierovanie. S vysokou presnosťou a ľahko...

Podrobnosti o produkte

Jiangsu Liangyou medzinárodného strojárskeho Co., Ltdje profesionálnyvýrobca zvlnenie oceľové Siloa jej zodpovedajúce vybavenie. Vybavené moderné vybavenie, môže počítačový kompletné výrobnej linky valivých a dierovanie. Vďaka svojej vysokej presnosti a jednoduchú inštaláciu, zlepšili kvalitu a spoľahlivosť produktu.

FDSP oceľové Silomôže vyrábať žliabkovaného plechu vo všetkých druhoch špecifikácie automaticky s pokročilou technológiou v zahraničí. Výrobný proces sa skladá z navíjanie, pokovovanie, profilovanie, dierovanie, ohýbanie a rezanie, atď. A to môže dosiahnuť každý proces pod kontrolou počítača. Vlnité dosky je nielen v krásny vzhľad, ale aj vysokú presnosť, univerzálne zhoda, vysoká pevnosť, jednoduchá inštalácia, malá medzera po montáž a dobrú tesnosť.
Podrobnosti oceľové SiloČo môžeme poskytnúť?

Naoceľové siloPoskytujeme rôzne špecifikácie 30-15000tons zákazníkov, includingdesign úplnej processdesign, nadácie a navrhovanie zdvíhanie a dopravu, Čistenie, sušenie, separáciu izotopov, váženie, meranie teploty, ovládaním úrovne, fumigácia, chladenie, odstránenia prachu a automatizácie ovládanie systéma iných odborných zariadení výroba, inštalácia, uvedenie do prevádzky, školenia a iných projektov na kľúč one-stop.Aplikácie:

Skladovanie ●Maize

●Brewing sladu batožín

Skladovanie ●Rice

Skladovanie ●Wheat

Skladovanie ●Sorghum

Skladovanie ●Corn

●Alcohol storaeCertifikácia

FDSP úplne prešla ISO9001 Certifikácia systému medzinárodnej kvality a má viac ako 20 národných patentov, všetky hlavné produkty krmiva strojov, samostatne vyvinutý YONGLI prešli Európskeho CE certifikácia.Vyšetrovanie