Indukčné indikátor úrovne

Indukčné indikátor úrovne je inteligentný snímacieho zariadenia na zisťovanie úrovne stavu, ktorý sa skladá z úrovne snímacích sond a inteligentný radič. Inteligentný ovládač zobrazenie a kontrolovať výstup úrovni podmienkou vnímajú sondy. Pracovný princíp: sondy...

Podrobnosti o produkte

Indukčné indikátor úrovne je inteligentný snímacieho zariadenia na zisťovanie úrovne stavu, ktorý sa skladá z úrovne snímacích sond a inteligentný radič. Inteligentný ovládač zobrazenie a kontrolovať výstup úrovni podmienkou vnímajú sondy.


Pracovný princíp:

Sonda zistí úroveň zmeny okolitých materiálov a rezanie-hrana modul generuje zodpovedajúce oscilačnou frekvenciou podľa zmeny. Bude prevedený do analógového signálu a vstup do procesora počítača. Procesor počítača zobrazenie a kontrolovať výstup podľa stupňa úrovne variácie porovnávaním parametrov materiálov úroveň pred a po.


Hlavné funkcie a výhody:

1. snímacích sond a radič možno oddeliť; Môže pracovať v podmienkach, ktoré má vysoké vibrácie.

2. indukcia indikátor je inteligentný úroveň hεbkovι snνmanie a je úplne odlišný od tradičných indikátor úrovne s mechanickým prenosovej sústavy.

3. to možno pre prachový materiál, zrnitý materiál, pripomínajúca uzlíky materiál a vláknitý materiál.

4. to je široko používaný v skladovej priehradiek práškových, granulových a pripomínajúca uzlíky materiálov v rôznych odvetviach, vrátane obilia, potraviny, krmivá, chemické, metalurgia, lekárne, atď a vybavenie spracovania silá na výrobu vzory vo viacerých sektoroch.


Vyšetrovanie