Inteligentné plnú automatizáciu kontrolný systém na pelety Mill

Podľa prevádzkového stavu pelety mlyna, kŕmenie množstvo plnoautomatické pelety mlyn a pary do kondicionér, tento systém zabezpečuje pelety mill prácu v najlepšom stave po celú dobu. Práca efektívnosti, výstup výrazne sa zlepší, zatiaľ čo spotreba energie...

Podrobnosti o produkte

Podľa prevádzkového stavu pelety mlyna, kŕmenie množstvo plnoautomatické pelety mlyn a pary do kondicionér, tento systém zabezpečuje pelety mill prácu v najlepšom stave po celú dobu. Práca efektívnosti, výstup výrazne zlepší, pričom sa zníži spotreba energie. História pracovných podmienok pelety mlyna môžu byť kontrolované tak, aby sa Pripomeňte zákazník údržba.

Ponúknuté:

1. zlepšenie účinnosti: pelety, výroby efektívnosti môže zvýšiť 5% ~ 26%.

2. Úspora elektrickej energie: pre výrobné každý 1 tón pelety, môžu byť uložené 0.8~1.5KW/H.

3. bezpečnosť v údržbe: História pracovných podmienok pelety mlyna môžu byť kontrolované tak, aby sa Pripomeňte zákazník údržba.

4. všetky údaje zobrazené v obrázku a textu na 10,4-palcový dotykový displej.

5. vozík s počítačom riadiacim systémom zaisťuje presné ovládanie, ako aj kompletný záznam každej prevádzkových údajov systému kontroly.

6. pneumatický ventil a uzatvárací ventil účinne kontrolovať množstvo pary, je to presné umiestnenie, rýchle zapínanie / vypínanie a trvanlivé.

7. Tento systém automaticky riadi podávanie materiálu a pridanie pary, stabilizovať aktuálnu a materiálne teploty.

8. tri pracovnej cesty: automatické, manuálne a off. Pre automatické ovládanie, systém je plne automatizované od začiatku do konca bez akéhokoľvek manuálneho zásahu. Pre ručné ovládanie, kŕmenie a pary môžu byť upravené sústruženie potenciometer otočný gombík, ktorý je pohodlný a rýchly. Pre vypnutie prevádzky, pary a kŕmenie môže zastaviť rýchlo. Ručné ovládanie je na začiatku, kým auto ovládacieho prvku stabilne pracuje.

9. prúd prechádza automaticky zabrániť zablokovaniu. Kŕmenie a parné pridaním automaticky zastavia, ak neexistuje žiadny materiál. Viacerých vzorcov môžu byť uložené pre pohodlie. Sklad vibrácie stroja je automaticky regulované, aby sa zabránilo lepenie materiálu.

To je široko aplikované na pelety vypracovanie systému na krmivo, potraviny, chemické, medicína priemysel atď podporné zariadenia môžu byť vyvinuté podľa rôznych odvetví.


Vyšetrovanie