Rýchly Open typ vzduchového uzáveru

Predstavenie produktu: Tento model tiež pomenovaná ako rýchle čistenie komory, prevažne používané pre potraviny, lekáreň industries, ktorá si vyžaduje vysoký štandard hygieny, používa aj okolnosť, že materiál často menila na zabránenie krížovej kontaminácii počas kŕmenia a vybíjanie. Je to jednoduché pre...

Podrobnosti o produkte

Predstavenie produktu:

Tento model tiež pomenovaná ako rýchle čistenie komory, prevažne používané pre potraviny, lekáreň industries, ktorá si vyžaduje vysoký štandard hygieny, používa aj okolnosť, že materiál často menila na zabránenie krížovej kontaminácii počas kŕmenia a vybíjanie. Je to jednoduché pre operácie, a rýchle čistenie.

Hlavne má posuvné tyče typ a rýchle dvere otvorené:

1、Sliding tyčou typu: Čistenie pred demontážou, voľná skrutka rukoväte, vytiahnite konca kryt maximálne pozdĺž vodiace čap, čerpať pádlo, podržte oba konce pádlo oboma rukami odstúpiť. Po vyčistení fit pádlo, koniec kryt zatlačte, pevne utiahnite skrutku rukoväť.

2、Quick dverí: volne pevné skrutky a matice, otvorte kryt koniec, čerpať pádlo, Čistenie pádlo, následky, push pádlo a pozíciu skrutky.


Konštrukčné charakteristiky:

1、Precise kovanie procesu kostra karosérie a hlavné časti, pekný vzhľad.

2、rotor je možné demontovať ľahko, vhodný pre čistenie.

3、rotor v rôznych forme, použité rôzne rôzne špeciálny materiál; ložisko rotora prijíma viaceré systému ochrany na zabezpečenie dlhodobej prevádzke.

4、The diely touch materiál sú vyrobené z potravín úrovni oceľový materiál, špeciálne leštený na povrchu, pohodlnejšie pre čistenie


Vyšetrovanie