Bezpečnosť a firma používa živočíšnych krmív Mixer / sliepky miešanie mlyn s podávačom

SHSJ Dual-hriadeľ pádlo vysoko účinné Mixer je široko používaný na mix materiálov vo forme prášku, pelety, vločka, kus a lepivé materiály priemyslu krmív, potravín, chemikálií, lekárne, poľnohospodárske lekárne, atď.

Podrobnosti o produkte


Uplatnenie produktuBezpečnosť a firma používa krmovinárskemu mixer / sliepky miešania mlyn s podávačom

SHSJ Dual-hriadeľ pádlo vysoko účinné Mixer je široko používaný na mix materiálov vo forme prášku, pelety, vločka, kus a lepivé materiály priemyslu krmív, potravín, chemikálií, lekárne, poľnohospodárske lekárne, atď.


Hlavné funkcie údajezískanéna a firma používa hospodárskych zvierat feed mixer / sliepky miešania mlyn s podávačom

1. určené a vyrába niekoľko vedecký výskum jednotkami s súhrnné podstatu dual-hriadeľ miešačky doma i v zahraničí, SHSJ Dual hriadeľa pádlo vysoko účinné Mixer je ideálny zmiešavacie zariadenie s nízkou rýchlosťou, vysoká účinnosť, šetrenie energie a vysokú kvalitu.

2. každej šarže materiálu môže vo všeobecnosti poskytujú zmiešané na homogenitu do 30-120 sekúnd.

3. full-otvorené dvere štruktúra je prijatý na dne vybavovania, takže vybíjanie je rýchly bez zvyšku.

4. tesnenie vybíjacím dverí je spoľahlivá s out fenoménu úniku materiálu. Zaťaženie má široko premenlivé rozsah.

5. tam je vstavaný olej-Pridanie potrubia a rôzne kvapaliny sa môžu doplniť do značnej miery. Tento stroj má rysy kompaktná konštrukcia, jemný vzhľad, menej okupuje miesta ako ostatné zmiešavacie zariadenie, rýchle a jemné miešanie, stabilný výkon, nízky hluk, prach, žiadne znečistenie životného prostredia, atď.

6. má vysokú miešania homogenity a krátke obdobie bez mŕtvych miešanie rohu.


Balenie andamp; Doručenie


Balenie

V závislosti od customersand #39; požiadavky, ako sú drevené veci alebo železné palety atď.

Lodnej dopravy

Kedy kontajner dorazil v našej továrni, naše námorným prevádzkovateľom a poskytovanie zariadení bude pripravený včas zabezpečiť tovar dodali založené na požiadavku predajná objednávka.Naše služby

1. Záručná doba: jeden rok odo dňa, ktorý výrobok je kvalifikovaný, uvedenie do prevádzky. Škody okrem zle prevádzky počas záručnej doby je opravený voľne. Ale výdavky na cestovné a hotel mali spoliehať na kupujúceho.
2. do prevádzky služieb: apo #39; s inštaláciu a uvedenie do prevádzky na strane dopytu, naši technici nenechá tam, kým si váš súhlas.
3. školenia: naši technici budú trénovať personál pôsobiť počas inštalácie a uvedenie do prevádzky, a neopustia tam, kým vaši zamestnanci môžu fungovať správne a normálne.
4. údržba: poruchu stalo raz vaša otázka nás, radi vám odpovieme do 48 hodín s výnimkou osobitných dôvodov.
5. celoživotné služby: Ponúkame celoživotné služby pre všetky výrobky, ktoré sme vypredali, a dodávať náhradné diely so zľavou.O FDSP GROUP

FDSP - je kvalifikovaný výrobca, ktorý sa špecializuje na vývoj, výrobu a predaj prvotriedne stroje. Teraz sa zameriame na pelety mill, Kladivový mlyn, Mixer, bubon sušička, drevo sekačky, balenie Machine atď.

(1) viac ako 23 audospelých vo #39; skúseností v oblasti biomasy a kŕmne pelety výrobnej oblasti.

(2) schválený ISO9001 a medzinárodný certifikát: CE, ISO a SGS.

(3) 9 rokov golden dodávateľa v Alibaba.

(4) vyváža do viac ako 50 krajín a hotové viac ako 1000 projektov na kľúč.

(5) sa špecializuje na navrhovanie, výskum, vývoj, výrobu a export.

Vyšetrovanie