Nerezové komory

Úvod produkty: Naša spoločnosť komory má 10 položiek, konkrétne premostenie – dôkaz, stick-dôkaz, tlak – odolný, odolný voči teplote, dávkovanie, vysávače, umývacie, a sub-položiek môžu byť stovky, s rôznymi možnosťami pre materiál, ako je liatie ocele, uhlíkovej ocele a nerezovej ocele. Sme...

Podrobnosti o produkte

Úvod produkty:

Naša spoločnosť komory má 10 položiek, síce premostenie – dôkaz, stick-dôkaz, tlak – odolný, odolný voči teplote, dávkovanie, vysávač, umývanie a sub-položiek môžu byť stovky, s rôznymi možnosťami pre materiál, ako je liatie ocele, uhlíkovej ocele a nerezovej ocele. Všetky druhy neštandardných špecifikácie s podrobné technické požiadavky výrobkov s rôzne oceľové materiály podľa rôznych priemysel, suroviny, a pracovné podmienky a proces môžeme odborne na mieru dizajnu a presná výroba.

Aplikácie:

Používa hlavne pre kŕmenie a vybíjanie pevné pelety, prášok, ultra práškovitý prášok cez air flow prenos, odprašovanie systému a iný proces vyžaduje, medzitým ju možno realizovať vietor zamknuté, air uzamknuté funkciou je zaistiť stabilný stav pozitívneho a negatívneho tlaku v airpiping, to je široko používaný v petrochemickom, obilniny a olej, potraviny, krmivá, energie, hutníctvo, baníctva, lekárne, stavebný materiál, tabak , dreva, zlievareň priemysel, textilný, sušenie a odprašovanie industries.

Normálny typ:

To funguje pre suroviny pri normálnej teplote a pod 80degrees centigrade a môžete nepretržite kŕmne suroviny do dopravujúcich potrubia rovnomerne, zatiaľ čo môže byť tiež použitý ako znečisťovateľ.

Premostenie dôkaz typu:

Vstupe prijatý premostenie-dôkaz design, nakládky je spustiť bezpečne. Ak je to potrebné, offset typ tela môžu prijať tak, že to môže posilniť funkciu premostenie dôkaz spoľahlivejšie spôsobom. V pádlo a jeho charakteristické rotora môže uspokojiť rôzne suroviny, okrem toho, viac premostenie-dôkaz design sa môžu prijať na zabezpečenie stabilnej prevádzky.

Tlak-odolný typ:

Prijíma izolované empiecement typ rotora, a môže byť široko používaný pre air flow prenosovej sústavy pod podmienkou pozitívneho a negatívneho tlaku vzduchu, tlak vzduchu zostal dopravu potrubia tak, aby prenos a zbierať suroviny bezpečne, to nie je iba odolný proti tlaku, ale tiež integrovať funkcie bežného typu komory môže zabezpečiť.

Vonku nainštalovaný teplotne odolných typu:

Teplota materiálu a teplota zvýšiť až počas prenosu rozšírenie vplýva na stroj, rovnako ako poškodenie ložisko a tesnenie oleja, v tomto prípade naša spoločnosť design vonku účel teploty – odolné uzáver, môžete prenášať materiál s teplotou pod 300 stupňov Celzia. Jednotlivé časti medzi jazdou a komora kde touch materiálu, tak, aby ložisko a tesnenie oleja nemajú nič spoločného s vysokou teplotou. Tento produkt je nielen odolné voči vysokým teplotám, ale má aj inú výhodu, vzhľadom na separáciu ložísk andamp; olejové tesnenie s materiálom, môžete účinne zabrániť hygroskopickosť a kovovým práškom preniká do oleja pečať zariadenia do ďalšieho poškodenia stroja.

Hygienické umývanie typu:

Rýchle umývanie typu komory môže byť kryt jeho koniec, vytiahnite pádlo, flexibilné demontáž, jednoduché čistenie, používa hlavne pre chemické, lekáreň, potraviny atď., priemyselné odvetvia, ktoré vyžadujú vysoký hygienický štandard pre kŕmenie a vybíjanie materiálu, rovnako ako okolnosť materiálu zmenila častým spôsobom.

Typ dávky:

Uvedomuje si motor plynulo alebo frekvencia rýchlostí úpravou komory dosiahnuť očakávané dávkovanie toku.


Vyšetrovanie