Drevené Debarker

Drevo debarker (drevo peeling stroj) slúži na lúpanie kôry protokolov, používa hlavne v drevenej buničiny a papierenských a odolnosti rastlín, ktoré využívajú denníku drevo ako surovinu. Malé investície, nízka spotreba energie, menej miesta obsadené, nízke stavebné náklady, Vysoká kapacita a...

Podrobnosti o produkte


Drevené debarker(drevo peeling stroj) sa používa pre peelingbark protokolov, používa hlavne v drevenej buničiny a papierenských a drevený panel plantwhich použije denníku dreva ako suroviny. Malá investícia, nízka spotreba energie, menej spaceoccupied, nízke náklady na výstavbu, Highcapacity a iné vlastnosti. Vhodné pre pripojenie stredné a veľké veľkostištiepkovač, ako aj dávkovanie efekt.Zub roll dreva debarkerzariadenia, že peeling epidermálnej guľatiny, rozdelená na jednom konci výtok a bočným vyhadzovaním, jeho postavy sú vysoké peeling je efektívnosť, ťažký náklad, vysoká rýchlosť, odolnosť voči opotrebeniu, vysokú odolnosť proti korózii. Môžu byť vyrobené ako potreby zákazníka.
Princíp štruktúry:

Záznamy z hornej sidenear jednotku ísť do dreva debarker stroj, s hnací motor a komponenty stroj odlupovanie zuby budú otáčať v určitom smere, bude priame kôra kôra preč, opíšete peeling roller sa stretnú woodlogsmove, tak, že stoh prihlási koľajových hore a dole, dojemné, biť, rubbingeach iné medzi protokolmi. Thebarks bude peeleddown a cez valček a dosku zub vypadne na bežiacom páse.
Štruktúra funkcie:
1. ak používajú otvorené silá, canfeed z jednej strany a výtok z druhej strany, vyhnúť sa existujúce roller peeling stroj kŕmenie/vypúšťanie bez energie, uistite sa, že vysoká účinnosť.
2. kvôli theteeth segmenty vplyv na drevené, nie len aby drevené brvno urobiť krúživými pohybmi a otáčanie okolo vlastnej. Takže peeling účinnosť bude veľmi vysoké, zvlášť za studena, suché a tvrdé pleťou druhov dreva denníka má dobré peel čistá sadzba.
3. široko prispôsobivosť, machinecan handledifferent druhov, priemer, dĺžka a tvar dreva denníka. Kvôli drevené brvno nepravidelné bitie robiť rotačné movementduring peeling, tak aj zaoblené časti výklenku na drevo guľatina môže byť touchedwith zuby veľmi dobre. Preto ohýbanie dreva denníka môže byť olúpané veľmi dobre, ako ostatné stroje...
4. Vzhľadom na stroj, je Stacionárna, spotreba energie je veľmi malá, zlyhanie sadzba bude veľmi nízka. A údržbu zaťaženie je malá rovnako. Vibrácie a hluk bude bemuch nižšia ako bubon peeling stroj, drevo debarker môžete pracovať priamo, aj bez základnej inštalácie, easyoperation.

Technické parametre:

Model

BBP260/11

BBP270/15

Rotorandamp;#160;Dimension(mm)

630*11385

680

Rotor Speed(rpm)

78

40-80

Capacity(m3/hour)

12-20

20-35

Power(kW)

45

75

HmotnosťTechnické parametre:

Model

6

9

12

Capacity(ton/hour)

7-15

15-25

25-30

Power(kW)

7.5*2

7.5*2

7.5*2

Length(mm)

6300

9000

12600

Šírka(mm)

1310

1500

1550

Height(mm)

1550

1700

1650

Weight(ton)

4

5

6

Vyšetrovanie